O firme Úvod   O nás   

Spoločnosť REDEX

Naša spoločnosť pôsobí v drevárskej výrobno-obchodnej oblasti už viac ako 10 rokov so zameraním na výrobu a predaj záhradného nábytku na mieru ako aj iných drevárskych výrobkov.

K výrobe používame výhradne kvalitné agátové, dubové drevo, vyznačujúce sa vysokou tvrdosťou a trvácnosťou aj bez dodatočného povrchového ošetrenia. Špecifický rast týchto drevín dáva po ich opracovaní výrobkom zaujímavý a pútavý dizajn.

Technológia opracovania dreva a výroby spočíva najmä v manuálnej práci, kedy je možné citlivejšie vystihnúť "kresbu" dreva, čím sa dosiahne jedinečnosť každého výrobku.

Precíznosť a partnerstvo sú pojmy, ktoré sa snažíme pri svojej činnosti dodržiavať a veríme, že naše výrobky ocenia naši terajší ale i nový zákazníci.


Výroba záhradného nábytku, lavíc, stoličiek a stolov z masívu...Špecializujeme sa na expresnú prepravu kusových, ale aj celovozových zásielok do 3,5 tony v rámci EU. Snažíme sa pružne reagovať na dopyt a vytvárať optimálne podmienky na vznik a rozvoj nových obchodných vzťahov.