Autodoprava Úvod   Nábytok z masívu   

Spoločnosť REDEX-AUTODOPRAVA


Firma pôsobí na trhu od roku 2002 pod menom fyzickej osoby Ing. Marcel Danielčák. Pôvodne sa zaoberala hlavne poskytovaním služiem v ekonomickej oblasti ( jednoduché a podvojné účtovnictvo, vedenie skladovej evidencie) a v drevárskej, obchodno-výrobnej činnosti. Doprava v tom čase slúžila skôr ako podporná aktivita.

Od februára 2008 sme sa na základe dopytu začali venovať viac autodoprave. V roku 2009 sa obchodné meno rozšírilo o názov Redex. Špecializujeme sa na expresnú prepravu kusových, ale aj celovozových zásielok do 3,5 tony v rámci EU. Snažíme sa pružne reagovať na dopyt a vytvárať optimálne podmienky na vznik a rozvoj nových obchodných vzťahov.

Rovnako je pre nás dôležité udržiavať existujúce dobré partnerské vzťahy, predovšetkým spokojnosťou zákazníka s poskytovanou úrovňou servisu a služieb. Tešíme sa na úspešnú spolupácu

Máte záujem o prepravné služby našej spoločnosti?


Kalkuláciu prepravy vytvoríme individuálne na základe vašich požiadaviek.
Prosím kontaktujte nás telefonicky: +421 907 152 223 / +421 911 437 293 / mailom: transport@redex.sk
alebo vyplnením kontaktného formuláru.


Špecializujeme sa na expresnú prepravu kusových, ale aj celovozových zásielok do 3,5 tony v rámci EU. Snažíme sa pružne reagovať na dopyt a vytvárať optimálne podmienky na vznik a rozvoj nových obchodných vzťahov.